0216 479 67 07 - 0553 173 36 32 - info@maltateknikservis.com
Sıfır Klima Satışı ve Servisi

Sıfır Klima Satışı ve Servisi

Özellikle yaz aylarında bir numaralı kurtarıcımız olan klimalar, kavurucu sıcaklara karşı birebirdirler… Hava basıncını kullanarak bulunduğu ortama serin hava üfleyen klimalar yaz aylarında bu sebeple sıkça kullanılırlar. Çok fazla tercih edilmese de kış aylarında da ısınmak için kullanılırlar.

Sıfır Klima Satışı ve Servisi

Özellikle yaz aylarında bir numaralı kurtarıcımız olan klimalar, kavurucu sıcaklara karşı birebirdirler… Hava basıncını kullanarak bulunduğu ortama serin hava üfleyen klimalar yaz aylarında bu sebeple sıkça kullanılırlar. Çok fazla tercih edilmese de kış aylarında da ısınmak için kullanılırlar. Özellikle günün büyük kısmını kapalı mekânlarda geçirenler için klimalar olmazsa olmazlardan. Eğer klimanız yoksa ve klima almak istiyorsanız yaz aylarında sizi serinletecek, sonbahar ve kış aylarında ise sizi ısıtacak en uygun klimayı araştırıyorsunuz. Tabii birçok farklı tipte ve bir çok marka ve özellikte tasarlanan cihazlar arasından en doğrusunu seçmek için klima satın almadan önce bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Yani sadece klima fiyatları üzerinden değil, ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yapmalısınız. Satışını yapıtımız her marka klimanın kurulumu ve montajı ücretsizdir. Tüm marka satısını yapıtımız klimaların garantisi üretici firmalıdır.
Sıfır Klima Satışı ve Servisi
MALTA TEKNİK SERVİS Merkez Mah. Gülseren Sk. No:2/4 D:7 Çekmeköy / İstanbul 0553 173 36 32 - 0552 644 64 22 0216 479 67 07 - info@maltateknikservis.com
Sıfır Klima Satışı ve Servisi