0216 479 67 07 - 0553 173 36 32 - info@maltateknikservis.com
Klima Tamiri

Klima Tamiri

klimanız bozulduğunda yaşanan aksilikler insanın olumsuz olarak etkiler. Sosyal hayatı etkileyen klima problemleri klima tamiri hizmetimiz sayesinde anında giderilecektir.

Klima Tamiri

klimanız bozulduğunda yaşanan aksilikler insanın olumsuz olarak etkiler. Sosyal hayatı etkileyen klima problemleri klima tamiri hizmetimiz sayesinde anında giderilecektir. Klima tamiri klima bakımına göre çok daha yüksek fiyatlandırmalar içereceği için düzenli bakım yaptırmanız sizlere her zaman kazandıracaktır. Bakımı aksatılan klimalarınız için yine firmamızın uzman ekip ile vermiş olduğu klima tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Klima Tamiri Hizmetleri

Yaz kış demeden her ayda kullandığımız klimalar, yüksek teknolojik kullanılarak üretilen son derece hassas cihazlardır. Özellikle sıcak havanın en çok hissedildiği şehirlerde kullanımı yüksek olurken, artık tüm hava koşullarına uyum sağlayan ısıtma özelliğinden de yararlanılmaktadır. Senenin her günü tabiri caizse tam gün mesai yapan klimaların bakımı da oldukça önemli bir yere sahiptir. Klimanız düzenli bakımı yapıldığında klima tamiri hizmeti almanız gerekecektir. Her türlü klima arızalarında tatil günleri bile bize ulaşarak mağduriyetinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz. 7/24 bu konuda sınırsız hizmet veren uzman çalışanlarımız ile çok kısa süre zarfı içerisinde verilen adrese tam teşkilatlı bir şekilde ulaşırız. Acil klima bakımı konusunda da sizlere vermiş olduğumuz destek ile klimanızı yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanız amaçlanır. Bu işe yıllarınızı vermiş klima tamiri ustalarımız, her türlü klima markası hakkında detaylı bilgilere sahiptir. Markası ne olursa olsun anında hizmet veren firmamız, bakım ve tamir işlerimden sonra cihaz kullanımda verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlarsınız. Firmamıza klima bakımı talebi ile ulaştığınızda aynı gün ve klimanız yerinden sökülmeden bakım hizmeti alma fırsatı yaşarsınız. Klima bakım için adresinize ulaştığımızda klimanızın ara yüzünde oluşan kirleri temizlemek üzere özel bakım ürünlerimizi de yanımızda getiririz. Özellikle sık sık kullanılan ve bakımı aksatılan klimalar, fazla enerji tüketerek gerekli verimliliği sağlamayacaktır. Klimanızda oluşabilecek karlanma, su akıtması, ses gelmesi gibi sorunlarda firmamız gerekli tamiri yapacak ve sizlere ilk günkü klima performansını yaşamanızı sağlayacaktır.

Neden Biz?

- Her an bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. - İletişim numaralarımız ile bize ulaştığınızda sizlerden detaylı bilgiyi alırız. - Anında harekete geçerek mağdur olmamanız için elimizden geleni yaparız. - Soğuk günlerde özellikle çocuklarınızın, yaşlılarınızın üşümemesi için anında çözüm yolları buluruz. - Deneyimli personellerimiz ile en iyi hizmet garantisi alabilirsiniz. - Çalışanlarımızın her biri bu konuda eğitim almış deneyimli kişilerdir. - Kullandığımız yedek parçalarımız, kaliteli ve orijinal parçalardır. - Ekonomik ve nitelikli çözümler ile bir daha sorun yaşamamanızı sağlarız.

Klima Tamiri Fiyatları

Firmamız müşteri memnuniyet amaçlı çalıştığı için önceliği her daim sizleri de memnun edecek ekonomik çözümler bulmaktır. Klimanızın ilk günkü performansını sağlayan firmamız tüm klima sorunları için ulaşabileceğiniz en iyi firmalar arasındadır. Firmamızdan aldığınız klima tamiri hizmeti için çok makul ücretlendirmeler belirlemekteyiz. Her türlü klima tamiri klima bakımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizleri aradığınız anda güler yüzlü ve ilgili müşteri temsilcilerimiz devreye girecek sizlere gereken detayları verecektir. Tüm fiyatlandırmalar için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilir gerekli fiyat detayları alabilirsiniz.
MALTA TEKNİK SERVİS Merkez Mah. Gülseren Sk. No:2/4 D:7 Çekmeköy / İstanbul 0553 173 36 32 - 0552 644 64 22 0216 479 67 07 - info@maltateknikservis.com
Klima Tamiri