0216 479 67 07 - 0553 173 36 32 - info@maltateknikservis.com

Kombi ve Klima Bakım, Montaj Servis Hizmetleri

Kombi ve Klima Kampanyaları

Malta Teknik olarak, belirli dönemlerde müşterilerimize daha da uygun fiyatlı hizmet sunabilmek amacıyla kampanyalar yapıyoruz. Güncel kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için bizlerle telefon ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. * Klima Bakımı 300 TL (0.5 Kg Gaz Ücretsiz) * Detaylı Kombi ve Petek Temizliği 300 TL * Ücretsiz Servis

Klima Bakım Servisi

Klima bakımı için servis yetkililerimiz sizlere en iyi en kaliteli ve en uygun fiyatlı klima bakım hizmeti sağlamaktadır. Klima konusundan yaşadığınız sıkıntılı servis sorunlarının önüne geçen çalışma sistemimiz sayesinde artık sizlerim uygun olduğu zamanlarda tamir için kapınızı çalıyoruz. Rakip firmaların uyguladığı randevu sistemlerinin aksine sizler için 7/24 hizmet verecek olan ekip ve ekipmanlarımız ile her türlü klima tamir servisi sağlamaktayız. Klimanızda yaşadığınız problemler eğer klima arza habercisiyse hiç düşünmeden ve daha dazla geç olmadan bize ulaşabilirsiniz.

Klima Gazı Dolumu ve Ölçümü

Klima eğer ki gaz eksiltmişse, klimanın soğutma gücü azalır. Klima dolayısıyla da yeteri kadar soğutma yapamaz. Klima gazı eksilmişse, nem tutucu filtrede daha az klima gazı olacaktır. Klima gazı daha çok genleşme valfine gelmeden gaz haline geçer ve bu durumda da evoparatöre de büyük kısmı gaz halinde giren klima gazı, asıl evaparatörde sıvıdan gaza geçip havadan ısı çekmesi gerekirken bunu gerçekleştiremez.

Acil Klima Servisi

Özellikle yaz aylarında tercih edilen klimalar sıcak havalardan bir nebze de olsa rahatlamamız açısından tercih edilmektedir. Ege ve Akdeniz bölgesinde sıklıkla kullanılan klimalar zamanla yaz aylarında ülkemizin birçok şehrinde kullanım oranı artmış bir cihazdır. Gerekli talimatlara uygun kullanılmadığı ve bakımları ihmal edildiği sürece beklenen performans klimadan alınmamaktadır. Acil klima servisi alından faaliyet gösteren firmamıza klimanızın her türlü sorunu için talep oluşturabilirsiniz.

Klima Tamiri

klimanız bozulduğunda yaşanan aksilikler insanın olumsuz olarak etkiler. Sosyal hayatı etkileyen klima problemleri klima tamiri hizmetimiz sayesinde anında giderilecektir.

Klima Montaj Servisi

Ülkemizde yeni yeni tercih edilen klimalar çevre dostu olmanın yanında özellikle serinlemek amacıyla tercih edilen bir cihazdır. Her alan için rahatlıkla tercih edilebilen klima yaz ve kış uygulaması sayesinde ekonomik faturaların gelmesine de olanak sağlar. Klima alacağınız firmaların birçoğu montaj hizmeti de sunmak zorundadır. Klima montajı için yetkili kişiler tarafından yürütülen bu işlemlerin tamamı belli eğitimler alındığı takdirde mümkün hale gelir.

İkinci El Klima Satışı ve Servisi

İkinci el klima satısı konusunda bünyemizde birçok klima markası mevcuttur. ve ikinci el klimalarimiz yeni nesil GAZ ( R410 ) dur.İstanbul'un tüm ilçelerine ücretsiz servis ve montaj hizmeti sağlanmaktadır, Üstelik 2 sene servis garantimiz vardır. Adresinize getirerek kurulumunu yapmış olduğumuz tüm cihazlar için sunmuş olduğumuz garantili hizmettir.

Sıfır Klima Satışı ve Servisi

Özellikle yaz aylarında bir numaralı kurtarıcımız olan klimalar, kavurucu sıcaklara karşı birebirdirler… Hava basıncını kullanarak bulunduğu ortama serin hava üfleyen klimalar yaz aylarında bu sebeple sıkça kullanılırlar. Çok fazla tercih edilmese de kış aylarında da ısınmak için kullanılırlar.

Kombi Bakımı

Gaz ve hava karışım oranları kontrol edilir. Bu ayar birim gaz başına kaç birim hava ile yanma olacağını ayarlar. Kombinin yanma verimi buna bağlıdır. Bu ayar sayesinde aşırı gaz tüketim sorunları çözülür. Fan hız ayarı kontrol edilir. Yanmış egzoz gazının atış hızı yanma verimini etkiler. Uygun ayarla kombinin ses yapma şikayetleri ve aşırı gaz tüketimi sorunları çözülür. Elektrik sarfiyatını etkiler, enerji tasarrufu sağlanır.

Kombi Servisi

Kombi servisimiz arızalanan kombinin yerinde yani evinizde gelip uzman teknik ekibimiz tarafından arıza tespit yapma ve onarım hizmet işidir. Malta ısı teknik Kombi ve klima servisi genel olarak arızalanan kombinizi evinizde tamir eder ve bakımını yapar ve bunu genelde bir günden daha kısa bir sürede hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.

Kombi Genleşme Tankı Hava Yüklenmesi

Genleşme tankı arızası öncelikle uzman teknik servis ekiplerimiz tarafından araç ve gereçler ile tespit edilir. Arıza durumlarında öncelikle havası ölçülür. Havası eksik ise hava basımı uygulanır.

Kalorifer & Petek Temizliği

Peteklerin içinde dolaşan suların zamanla peteklerin alt kısımlarında suyun rahatça dolaşımını engelleyen maddeler bırakması kombinizi daha fazla zorlayacak ve ısı maliyetlerinizi arttıracaktır. Bu nedenle kombilerinize ve peteklerinize yaptıracağınız temizlik ile daha düşük maliyetlerle daha yüksek ısı alabilmenizi sağlayacaktır.

İkinci El Kombi Satışı ve Servisi

Satışını yaptığımız İKİNCİ EL kombilerimizin MONTAJI ÜCRETSİZDİR. garanti süreleri 2 yıl olarak belirlenmektedir. Dilerseniz bu süreyi uygun fiyatlarla uzatabilirsiniz.

Sıfır Kombi Satışı ve Servisi

Hangi kombinin senin için en tasarruflu ve iyisi olduğuna karar veremediysen. MALTA ISI TEKNİK uzman ekibi sana en doğru kombiyi önersin bilgi için arayın.
MALTA TEKNİK SERVİS Merkez Mah. Gülseren Sk. No:2/4 D:7 Çekmeköy / İstanbul 0553 173 36 32 - 0552 644 64 22 0216 479 67 07 - info@maltateknikservis.com